Hotel Princess Andriana Resort and Spa

Popis

Poloha

Luxusný hotelový komplex otvorený v lete 2012 leží v pokojnom prostredí letoviska Kiotari, v ktorom nájdete obchodíky reštaurácie a bary. Nachádza sa 15 km od historického mestečka Lindos a 54 km od hlavného mesta Rodos. Hotel je vhodný pre náročných klientov

Vybavanie

Hotel sa skladá z hlavnej budovy a viacerých bungalovov. Má vstupnú halu s recepciou, minimarket, konferenčnú miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi v priestoroch lobby (za poplatok), hlavnú reštauráciu, á la carte reštauráciu, bar, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, bar pri bazéne, amfiteáter. Bohaté športové aktivity: tenis, minifutbal, vodné pólo, plážový volejbal, aerobik, boccia, stolný tenis, šípky. Wellness centrum: vnútorný bazén, sauna, telocvičňa, vírivka, turecké kúpele a za poplatok masáže, kaderníctvo, manikúra, pedikúra. Denný a večerný animačný program.

Ubytovanie

Komfortne vybavené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar, Wi-Fi (za poplatok), trezor, balkón alebo terasu. Izby s výhľadom na more za doplatok. K dispozícii sú rodinné izby pre 4 osoby aj so zdieľaným bazénom, izby pre mladomanželov so súkromným bazénom, junior suity s vírivkou a bazénom, superior suity a executive suity.

Stravovanie

All inclusive.

All Inclusive

Raňajky (7.00-10.00), obedy (12.30-14.30) a večere (18.30-21.30) formou bufetových stolov, skoré a neskoré kontinentálne raňajky, káva, čaj, snacky (10.30-18.30, 21.30-24.00), nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby. Dvakrát do týždňa tematické večere. Možnosť večere v á la carte reštaurácii (raz za pobyt).

Pre deti

Bazén, ihrisko, postieľka (zdarma), stolička, miniklub od 4 r. do 12 r.

Pláž

Piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora je priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky zdarma. Bohatá ponuka vodných športov za poplatok.