Clubhotel RIU Touareg

Popis

Stredisko

Nový luxusný hotelový komplex zaradený do prestížnej hotelovej siete RIU privítal svojich prvých hostí v roku 2011 a ich priazeň si získal vysokou kvalitou služieb. Nachádza sa na ostrove Boa Vista, priamo pri fantastickej pieskovej pláži, 25 km od letiska a 32 km od mestečka Sal Rei.

Popis hotela

Súčasťou luxusného hotelového komplexu je hlavná nefajčiarska reštaurácia s terasou, kapverdská a ázijská reštaurácia, reštaurácia gril pri bazéne, lobby bar, plaza bar, bar pri bazéne a bar priamo v bazéne, terasy na opaľovanie, 1 bazén so sladkou vodou, jacuzzi a 3 bazény s morskou vodou, 2 detské bazény so sladkou vodou, detské ihrisko, detský klub RiuLand. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne a na pláži sú poskytované bezplatne. Hostia môžu využívať spa centrum, masáže, salón krásy (za poplatok), k dispozícii je fitnescentrum, turecké kúpele a jacuzzi (prístup je povolený len osobám starším ako 18 rokov), nočný klub, karaoke, obchod so suvenírmi, butik, hobby klub. Na športové vyžitie hotel ponúka 2 tenisové kurty s tvrdým povrchom, multifunkčné športové ihrisko, stolný tenis, shuffleboard, plážový volejbal, windsurfing, kajak, šnorchlovanie, 1 úvodnú hodinu potápania. Hostia môžu využívať internetový kútik a WiFi v lobby (za poplatok 7 EUR/hod.). Program pre deti vo veku 4-7 rokov a 8-12 rokov zabezpečuje detský klub RiuLand. O denné a večerné programy sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

V dvojlôžkových izbách s možnosťou až dvoch prísteliek pre deti alebo v rodinných izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou a WC, sušičom na vlasy, centrálnou klimatizáciou, stropným ventilátorom, mini chladničkou, TV SAT, elektronickým trezorom, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

All inclusive ultra – raňajky, obed a večera vo forme vynikajúcich a bohatých bufetových stolov, snack, ľahké občerstvenie v reštaurácii pri bazéne, koláče a káva, dvakrát do týždňa tematický bufet, miestne a importované nápoje.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.riu.com