Hotel Creta Palace

Popis

Popis hotela

Nádherný hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy a priľahlých bungalovov. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, 3 á la carte reštaurácie, snack bar pri bazéne, lobby bar, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie za poplatok, TV miestnosť, zlatníctvo. Na športové vyžitie slúžia 2 sladkovodné bazény so šmýkačkami, bazén so slanou vodou, detský bazén, fitnescentrum, vírivka, sauna, volejbalové ihrisko, športové centrum na pláži. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú pri bazénoch aj na pláži k dispozícii zdarma. Počas dňa sa o zábavu detí aj dospelých stará medzinárodný animačný tím.

Stredisko

Kompletne zrekonštruovaný luxusný hotel sa nachádza približne 4 km od mesta Rethymno a je postavený priamo pri krásnej pieskovej pláži. Hotel je súčasťou prestížnej hotelovej siete Grecotel.

Ubytovanie

V luxusne zariadených 2-lôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky s výhľadom na more alebo v bungalovoch, s individuálne ovládateľnou klimatizáciou, minibarom, s vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, rádiom, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii rodinné deluxe bungalovy.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

*****

Stravovanie

Polpenzia - bohaté švédske stoly. Možnosť doobjednania plnej penzie.