Aparthotel Palazzo

Popis

Poloha

atraktívny aparthotel sa nachádza v novovybudovanej južnej časti letoviska, v pokojnejšom prostredí, oproti hotelu Nimfa/Rusalka. Do historického centra Nesebaru sa dostanete krátkou prechádzkou alebo miestnou autobusovou linkou, prípadne vláčikom.

Popis

aparthotel rodinného typu, vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií je pekne a moderne zariadený. Od pláže je vzdialený cca 300 m.

Ubytovanie

klimatizované apartmány pre 2 až 4 osoby majú 2 miestnosti, spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (max. pre 2 deti, resp. 1 dosp. + 1 dieťa) a kuchynský kútik (so základnou výbavou - taniere, poháre a príbory podľa počtu osôb), elektrickú dvojplatničku, chladničku, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), balkón. Detská postieľka je na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet).

Strava

bez stravy, s možnosťou varenia. Možnosť doobjednať raňajky a večere.

Sport

: vodné športy pri bazéne, resp. na pláži, letovisko je bohato vybavené, nachádza sa tu aquapark, šmykľavky, možnosť športového vyžitia na pláži zahŕňa plážový volejbal, vodné bicykle, školu surfovania, skútre, vodné lyže, banán, potápanie atď. V stredisku je zároveň množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték a iných zábavných atrakcií pre deti i dospelých.

Oficiálna kategória: ***

Hodnotenie CK: ***+