Hotel Grand Zaman Beach

Popis

Poloha

Hotel sa nachádza v blízkosti Kleopatrinej pláže, približne 800 m od centra Alanye, s množstvom nákupných možností, reštaurácií, barov a príležitostí na zábavu a nočný život. Letisko v Antalyi je od hotela vzdialené asi 120 km.

Vybavanie

Hotel v príjemnom prostredí má vstupnú halu s recepciou, hlavnú vnútornú reštauráciu, niekoľko barov, konferenčnú miestnosť, minimarket, zlatníctvo, internetovú kaviareň (za poplatok), Wi-Fi (v lobby a na izbách zdarma), fitnes, saunu a turecké kúpele. Za poplatok sú k dispozícii masáže, kaderníctvo, biliard a stolný tenis. V areáli hotela sa nachádza jeden hlavný bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky v okolí bazénov zdarma. Hoteloví animátori niekoľkokrát v týždni organizujú večerné programy.

Ubytovanie

Vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, klimatizáciu (individuálne riadenú), telefón, trezor (za poplatok), minibar (denne dopĺňaný vodou a minerálkou zdarma), Wi-Fi pripojenie a balkón.

Stravovanie

All Inclusive.

All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, počas dňa rôzne snacky, v čase vyhradenom hotelom káva, koláče, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Turecké kúpele a sauna, fitnes.

Pre deti

Bazén, postieľka.

Pláž

Širšia piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je situovaná pri hoteli približne 50 m cez miestnu komunikáciu. Slnečníky, ležadlá, plážové uteráky a vodné športy na pláži sú za poplatok.