Hotel Victoria Palace

Popis

Prekrásny hotel rozpínajúci sa priamo na piesočnatej pláži. Ponúka vysoký štandard služieb a kvalitné ubytovanie v modernom štýle.

Vybavenie:

elegantná vstupná hala s recepciou, lobby bar, 2 bary, luxusná reštaurácia, talianska reštaurácia, kaviareň, bar pri bazéne, vnútorný bazén, vonkajší a detský bazén, fi tnes, kasíno, ázijské kúpeľné centrum ponúkajúce rôzne druhy masáží, sauna, jacuzzi, kaderníctvo, zmenáreň, internet, butiky, výťah. Hotel má vlastné parkovisko. Neďaleko hotela sa nachádza tenisový kurt a minigolf.

Ubytovanie:

klimatizované, moderne vybavené 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, SAT – TV, mini bar, telefón, trezor, kúpeľňa (vaňa/WC), sušič na vlasy, každá izba má balkón.

Stravovanie:

polpenzia formou bohatých švédskych stolov a za doplatok možnosť ALL INCLUSIVE. V systéme ALL INCLUSIVE sú raňajky, obedy a večere formou bohatých švédksych stolov. Súčasťou systému ALL INCLUSIVE sú medzi raňajkami, obedom a večerou ľahké občerstvenie, čaj, káva, ovocie, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória: *****

Hodnotenie CK: *****

luxusné ubytovanie pre náročných klientov vyhľadávajúcich komplexné a kvalitné služby určené pre všetky vekové kategórie.