Olhuveli Beach Resort

Popis

Poloha

Ideálny hotel pre milovníkov nádherných pláží a kúpania. Tichší ostrov s bujnou tropickou vegetáciou a tyrkysovo čistou vodou. Dĺžka 800 m a šírka 100 m. Medzinárodné letisko v Male je dostupné za 45 min. rýchloloďou.

Vybavanie

V rezorte s príjemne riešenou vstupnou halou s recepciou je obchod so suvenírmi a klenotníctvo. Chutné špeciality nájdete v reštauráciách: hlavná a dve á la carte, jedna z nich s nádherným výhľadom na lagúnu. Hlavný open-air-bar a poolbar, ako aj pizza-bar poskytujú občerstvenie počas dňa i vo večerných hodinách. Relax a procedúry vo welness centre "Sun Spa" (za poplatok). Dva bazény s detským bazénom a infinity. Ležadlá a osušky sú pri bazénoch zdarma. ŠPORT A ZÁBAVA: v cene je fitnes centrum, stolný tenis, volejbal na pláži. Za príplatok: tenisové kurty s večerným osvetlením, badminton, biliard, windsurfing, kitesurfing, jachting, motorizované vodné športy, potápanie, vodné bicykle, rybárčenie na otvorenom mori. Ideálny pre milovníkov potápania - centrum potápania a kurzy (PADI).

Ubytovanie

164 komfortne zariadených bungalovov s vaňou, sprchou a príslušenstvom, kúpací plášť, TV, telefón, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, varná kanvica na kávu a čaj, sejf, terasa s výhľadom do záhrady. Za doplatok Deluxe bungalovy -väčšia rozloha, v každej poschodovej vilke 4 bungalovy, alebo plážové vilky s väčšou rozlohou bližšie k pláži, majú navyše vonkajšiu sprchu, polotvorenú kúpeľňu, verandu s divánom a ležadlami, prístup na internet, CD prehrávač. Obdobne vybavený vodný bungalov s jacuzzi je tiež za doplatok.

Stravovanie

polpenzia formou bufetu, za príplatok plná penzia alebo all inclusive. Iné typy izieb za príplatok, doplatok na os. a deň: plná penzia 24 EUR (deti 2-11r. 12 EUR), all inclusive 63 EUR (deti 2-11r. 32 EUR).