Hotel Marbella Playa

Popis

Stredisko

Rodinný hotel postavený v andalúzskom štýle sa nachádza priamo pri nádhernej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Hotel je známy výbornou kuchyňou miestnych a medzinárodných špecialít. Luxusné stredisko Marbella je vzdialené 9 km (zastávka autobusu pri hoteli) a medzinárodné letisko v Malage 44 km

Popis hotela

Moderný hotelový komplex poskytuje hosťom lobby s Wi-Fi pripojením zdarma (1 hod.), hlavnú reštauráciu, á la carte reštauráciu, Beach Club počas hlavnej sezóny, 2 bary, suvenírový obchod. V areáli hotela s krásnou subtropickou záhradou sa nachádza vonkajší bazén so šmýkačkou a vírivkou, detský bazén, solárium a detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne poskytované zdarma a na pláži za poplatok, plážové uteráky za depozit. Na športové vyžitie hotel ponúka tenisové ihrisko, posilňovňu, minigolf, stolný tenis, šípky, petang a plážový volejbal. O zábavu a voľnočasové aktivity počas dňa sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Ubytovanie

Hotel poskytuje 2 typy izieb, priestranné izby pre 2 - 4 osoby v domčekoch s andalúzskou architektúrou alebo 2-lôžkové izby s výhľadom na more v hlavnej budove. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, klimatizáciu a stropný ventilátor, SAT TV, telefón, minibar, trezor, balkón alebo terasu. Ubytovanie je možné zabezpečiť aj v bezbariérových izbách.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, obedy a večere formou kvalitných a bohatých bufetových stolov. Široký výber nealkoholických a alkoholických nápojov a občerstvenie počas celého dňa (tapas, snacky, sladké pečivo).

Naše hodnotenie: ****

Adresa Hotela www.playasenator.com