Hotel Romanza Mare I.(3*)

Popis

Stredisko

Obľúbený rodinný hotel sa nachádza v tichom prostredí, v centre Reni Koskinou, neďaleko štrkovopieskovej pláže a približne 6 km od mesta Rodos. Spred hotela premáva do mesta Rodos pravidelná autobusová doprava. Hotel tvorí súčasť komplexu s hotelom Romanza Mare II. a je postavený v susedstve hotela Paradise Mare.

Popis hotela

Hotel s príjemnou rodinnou atmosférou má k dispozícii vlastnú reštauráciu, bar, internetový kútik (za poplatok), plavecký a detský bazén s ležadlami a slnečníkmi (bezplatné používanie), bar pri bazéne, malé detské ihrisko. Na pláži sa nachádza centrum vodných športov - vodné lyže, jazda na banáne, ringá, slnečníky a ležadlá (za poplatok). V susedstve hotela možno navštíviť obchodíky so suvenírmi, grécke taverny, bary a reštaurácie. O zábavu pre deti aj dospelých sa počas dňa starajú slovenskí animátori Klubu Markíza.

Ubytovanie

V 2-lôžkových izbách s možnosťou 1 prístelky s individuálnou klimatizáciou a chladničkou, s vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, SAT TV. K dispozícii sú aj štúdiá s dvoma pevnými lôžkami a 2 prístelkami, ktoré majú navyše kuchynský kútik so základným vybavením.

Stravovanie

All inclusive family – raňajky, obed, večera formou bufetových stolov, káva, čaj, nealkoholické nápoje; víno a pivo sú podávané počas obeda a večere, počas večere sú podávané aj miestne alkoholické nápoje.

Naše hodnotenie: ***+

Adresa Hotela

www.romantza.com