Vilky Ropotamo

Popis

Komfortné vilky situované uprostred všadeprítomnej zelene vysokých stromov, ponúkajú svojim návštevníkom pokoj a pohodu. Sú vzdialené približne 200 m od piesočnatej pláže a 150 m od centra komplexu.

Vybavenie:
recepcia, trezor, zmenáreň. V areáli sa nachádza reštaurácia, snack bar, bistro, bazén, obchody, biliard, elektronické hry, bezplatné parkovanie, 3 tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihrisko, futbalové ihrisko, vodné športy , fitnes a kúpeľné služby sú dostupné v spa centre hotela Magnólia vzdialenom 400 m.

Ubytovanie:
vilky pozostávajú z 1 izby s 2 pevnými lôžkami a 1-2 prístelkami, SAT–TV, telefón, kuchynský kút vybavený elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, kanvicou a základným riadom, kúpeľňa (sprcha/WC), terasa.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli. Konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v reštaurácii Biser.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: príjemné ubytovanie v krásnom prostredí zeleného parku vhodné pre mladšie vekové kategórie vyhľadávajúce aktívny oddych a zábavu v rámci areálu. Vhodné i pre rodiny s deťmi.