Hotel Sural Saray

Popis

Hotelový komplex Sural Saray s veľkým udržiavaným areálom plným zelene a súkromnou piesočnatou plážou sa nachádza 9 kilometrov od strediska Side, v mestečku Colakli. Hotelovým hosťom je k dispozícii hotelový autobus, ktoré premáva v pravidelných intervaloch do strediska Side. Letisko v Antalyi je vzdialené 55 km od hotela.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, 2 reštaurácie, bar pri bazéne a na pláži, snack bar, disco bar, Wifi pripojenie v lobby bare a na recepcii, vonkajší bazén, tobogány, detský bazén, vnútorný bazén vyhrievaný na začiatku a konci sezóny, diskotéka s disco barom, klenotníctvo, kozmetický a kadernícky salón (za poplatok), konferenčná miestnosť, turecké kúpele, sauna, vírivka, masáže (za poplatok), parkovisko, foto ateliér, obchod so suvenírmi, minimarket, obchod s koženými odevmi, detské ihrisko, miniklub, animácie pre deti aj dospelých, TV kútik, fitnes centrum, stolný tenis, plážový volejbal, tenisové kurty, šípky, biliard, amfiteáter, vodné športy na pláži (za poplatok). Ležadlá, uteráky a slnečníky na pláži a pri bazéne zdarma.

Ubytovanie:
priestranne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek (max 3+1), sprcha/WC, sušič na vlasy, telefón, trezor, SAT-TV, rádio, minibar, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****:  kvalitný 5* hotel poskytuje služby na vynikajúcej úrovni, v ktorom zažijete bezproblémovú dovolenku a nádherne strávené chvíle s Vašimi blízkymi. Hotel splní Vaše očakávania, je vhodný pre mladých ľudí aj pre rodiny s deťmi. Výhodou je aj je poloha neďaleko centra strediska a krásna široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora.