Hotel Pilot Beach Resort

Popis

Stredisko

Hotelový komplex sa nachádza v pokojnej oblasti na severnom pobreží Kréty, asi 20 km od mesta Rethymno a 1 km od rybárskej dedinky Georgioupolis.

Popis hotela

Obľúbený luxusný hotelový komplex s originálnou architektúrou je postavený pri 400 m dlhej nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pozostávaz dvoch častí - z hlavnej budovy a priľahlých bungalovov. Hostia majú k dispozícii hlavnú a detskú reštauráciu, reštauráciu s gréckymi špecialitami, niekoľko barov, reštauráciu na pláži, 4 vonkajšie a 1 vnútorný bazén, TV miestnosť, herňu, knižnicu, internetový kútik (za poplatok), zlatníctvo, minimarket, fitnescentrum, masáže, saunu, kaderníctvo, kozmetický salón, 2 tenisové kurty, stolný tenis, minifutbal, biliard, ateliér (maľovanie na tričká, keramiku,...), požičovňu áut a bicyklov, práčovňu, plážový volejbal, centrum vodných športov na pláži. Ležadlá a slnečníky sú pri bazénoch poskytované bezplatne. Počas dňa sa o zábavu detí a dospelých stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V komfortných 2-lôžkových superior bungalovoch s možnosťou 2 prísteliek (na vyžiadanie family junior suity a bungalovy s výhľadom na more), s individuálne ovládateľnou klimatizáciou, chladničkou, SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok), vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

Polpenzia – bohaté švédske stoly a detský all inclusive počas celého dňa zdarma pre deti do 13 rokov.

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.pilot-beach.gr