Hotel Resta Grand Resort

Popis

Poloha

Hotelový komplex je vzdialený asi 10 minút od letiska v Marsa Alam a cca 7 kim od prístavu Port Ghalib.

Vybavanie

Hotel má priestrannú vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi v priestoroch loby baru (za poplatok), hlavnú reštauráciu, á la carte reštaurácie, bary, obchodík so suvenírmi, bazénový komplex, ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma. K dispozícii sú: tenisový kurt, fitnes, sauna, masáže, salón krásy. Hoteloví animátori organizujú rôzne športové aktivity a zábavné programy pre deti a dospelých.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (pevné resp. rozkladacie lôžko) majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, individuálne ovládanú klimatizáciu, SAT TV, telefón, rýchlovarnú kanvicu na kávu a čaj, trezor, balkón alebo terasu. Za poplatok sú: minibar a pripojenie na internet. K dispozícii sú rodinné izby.

Stravovanie

All inclusive.

All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v hotelom určenom čase, ľahké občerstvenie popoludní. Vybrané športové aktivity.

Pre deti

Miniklub pre deti (4 r. - 12 r.), postieľka, stolička, bazén a ihrisko.

Pláž

Piesočnatá pláž s koralovým podložím sa nachádza priamo pri hoteli. Vstup je možný po móle. Ležadlá a slnečníky sú zdarma. Odporúčame obuv do vody. Vodné športy a služby potápačského centra sú za poplatok.