Dreams Puerto Aventuras

Popis

Popis

Kvalitný hotelový rezort sa nachádza 20 minút severne od starobylého historického mesta Tulum, 25 minút južne od strediska Playa del Carmen s možnosťou nákupu suvenírov, posedenie a zábavy. Krásna pláž Hideaway obklopená palmovým hájom ponúka množstvo športového vyžitia, nielen vodnými športy, ale aj výletmi na bicykli do okolia a golfom si môžete spestriť pobyt.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, komorné priestory pre organizovanie seminárov, plavecké bazény, jacuzzi, výbornú mexickú i medzinárodnú kuchyňu ponúka šesť reštaurácií, príjemné posedenie, päť komorných barov, počas pobytu sú organizované animačné a zábavné programy - lekcie španielskeho tanca, kurzy mexickej kuchyne, živá hudba, večerné kino, klub pre deti (3-12 rokov), masáže a procedúry vo wellness centre s možnosťou whirlpool.

Pláž

Piesočná pláž priamo pri hoteli.

Zábava a šport

Golf, možnosť potápania, cykloturistika, lekcie tanca, trampolína, kajaky, vodné športy na pláži - windsurfing, aerobik, viacúčelové ihrisko, tenis, fitness centrum.

Stravovanie

All Inclusive.

Vybavenie izieb

Elegantne zariadené izby s balkónom alebo terasou, TV, minibar, kávovar, kúpeľňa so sprchou, fénom, klimatizácia, telefón, elektronický trezor.