Kemping Chrissi Ammoudia

Popis

Popis lokality

Na úpätí východných svahov ostrova leží letovisko Skala Panagia, ktorého pobrežie v tvare podkovy lemuje jemný zlatistý piesok. Nádhernú prírodnú scenériu dotvárajú vždy zelené hory s typickými gréckymi osadami. Dostatok voľnosti na pláži, reštaurácie, taverny, obchodíky so suvenírmi, discoklub sľubujú naozaj nezabudnuteľnú dovolenku.

Ubytovanie

Ostrov Thassos je nazy„Smaragdová perla Egejského mora“, alebo z gréckej antiky známy ako bájny „Ostrov Sirén“. Na vynom pobreží vystupuje z azúrovomodryĺn priezračného mora pláž Golden Beach, ktorej scenériu dotvára vždy zelenyiec hôr s typickylivovyájmi a gréckymi osadami, v ktorykoby zastal čas. Kemping Chrissi Ammoudia (Zlatá pláž) sa nachádza priamo na pláži medzi letoviskami Skala Panagia a Skala Potamia. Vzdialenosti pláž 60 m centrum 100 m nákupné možnosti 100 m Ubytovanie V kempingu sú umiestnené stany patriace CK. Podrobnejšie informácie o ubytovaní v stane. Možnosť ubytovania v dvojstane.

Vybavenie kempingu

recepci internet na recepcii (zdarma) WiFi pripojenie (zdarma) malyermarket bar možnosť prania v automatickej práčke (za poplatok) detské ihrisko sociálne zariadenia jednoducho vybavené a pravidelne udržiavané kvalitná pitná voda v celom kempe

Stravovanie

Celodenné stravovanie pozostávajúce z raňajok, desiatovej polievky na obed a večere. Podrobnejšie informácie o stravovaní.

Pláž

piesočnatá s jemným zlatistým pieskom ležadlá a slnečníky (za poplatok) bar a reštaurácia ihriská na plážový volejbal sprcha

Šport a zábava

paragliding vodné bicykle a skútre basketbalové a futbalové ihrisko jazda na nafukovacom banáne ťahanom motorovým člnom vodné lyže požičovňa windsurfov, motorových člnov, kanoe požičovňa bicyklov, motoriek a malých automobilov KLUBOVÁ DOVOLENKA CK FIFO CK FIFO Vám zdarma ponúka obľúbenú klubovú dovolenku. Naši animátori sa postarajú o váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu (v termíne 28.6. - 30.8. 2015).

Doprava

autobusom s klimatizáciou a trajektom cesta autobusom od slovenskyraníc trvá cca 21 hod. lodnyjekt Keramoti - Thassos trvá cca 40 min

Naša mienka

Thassos je skutočne očarujúci. Kemping priamo pri pláži. Animačné programy organizované iba pre vás v rámci klubovej dovolenky sú znova späť! Široká ponuka zábavy i vodnyšportov, zaujímavé vy. To všetko si môžete vychutnať počas predĺženého pobytu v letovisku Skala Panagia.