Hotel Royal Park

Popis

Stredisko

Hotel prestížnej hotelovej siete Grecotel je vzdialený 17 km od hlavného mesta Kos v oblasti strediska Marmari, ktoré je známe nádhernou dlhou plážou s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do krištáľovo čistého mora. Hotel sa nachádza 15 km od letiska.

Popis hotela

Hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy a jednoposchodových bungalovov postavených v subtropickej záhrade pri pieskovej pláži. Výhodou hotela je bezbariérový pohyb po hlavnej budove. Hostia môžu využívať služby recepcie, lobby, reštauráciu pri bazéne s gréckymi a medzinárodnými špecialitami, lobby bar, bar pri bazéne a plážový bar, plážovú tavernu, internetový kútik (za poplatok), čistiareň, zlatníctvo, minimarket, klub pre deti a mládež. Hostia majú k dispozícii 2 bazény, bazén so šmýkačkami, detský bazén, fitnescentrum, masáže, plážový volejbal, stolný tenis. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne i na pláži poskytované bezplatne. Na pláži je možné za poplatok využiť ponuku vodných športov.

Ubytovanie

V 2-lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou 1 prístelky v hlavnej budove a bungalovoch s možnosťou výhľadu na more alebo do záhrady, s vlastným sociálnym zariadením so sušičom na vlasy, SAT TV, rádiom, telefónom, chladničkou, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie sú k dispozícii aj rodinné izby.

Stravovanie

All inclusive - raňajky, neskoré raňajky, obed, večera formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje, kokteily, káva, čaj.

Naše hodnotenie: ****

Adresa Hotela

www.grecotel.com