Hotel Incekum Su

Popis

Poloha

hotel sa nachádza približne 25 km západne od Alanye, v oblasti Incekum/Avsallar. Od letiska v Antalyi je vzdialený 95 km.

Popis

hotel pozostáva z hlavnej 6-poschodovej budovy a vedľajšej budovy. Je situovaný priamo pri piesočnatej pláži, má pozvoľný vstup do mora, nachádzajú sa tam drobné kamienky. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zdarma. Matrace na ležadlá sú za poplatok.

Vybavenie

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, hotelový bar a bar pri bazéne, bazén s oddelenou časťou pre deti, detské ihrisko v záhrade, obchodíky, kaderníctvo, fitness, SPA centrum, vnútorný bazén. WiFi pripojenie v lobby zdarma. Izby orientované na morskú stranu za príplatok.

Ubytovanie

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, SAT-TV, minibarom (pri príchode naplnený iba vodou), trezorom (za poplatok), telefónom a balkónom.

Strava

ALL INCLUSIVE

Sport

Na pláži možnosť rôznych vodných športov a plážový volejbal (za poplatok). V hoteli zdarma sauna, fitness a vstup do tureckých kúpeľov, procedúry sú spoplatnené.

Allinclusive

ALL INCLUSIVE raňajky, obedy a večere formou bufetu 10:00 - 00:00 miestne rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje neskoré raňajky ľahšie občerstvenie počas dňa polnočné občerstvenie ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži