Hotel Amirandes

Popis

Stredisko

Nádherný luxusný hotel zaradený do prestížnej gréckej hotelovej siete Grecotel sa nachádza 2 km od dedinky Gouves, 8 km od mesta Hersonissos a 18 km od medzinárodného letiska v Heraklione.

Popis hotela

Exkluzívny hotel otvorený v roku 2007 za účasti marockej kráľovnej sa nachádza pri krásnej širokej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora, uprostred nádhernej subtropickej zelene. Hostia majú k dispozícii hlavnú reštauráciu, 3 á la carte reštaurácie, tavernu, 3 bary, veľký bazén pri pláži so snack barom, detský bazén, cca 60 súkromných bazénov, detské ihrisko, stolný tenis, plážový volejbal, fitnescentrum, zlatníctvo, minimarket a spa (sauna, vnútorný bazén, masáže, manikúra, pedikúra). Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú pri bazéne a na pláži poskytované bezplatne.

Ubytovanie

V luxusne vybavených izbách s možnosťou 1 prístelky s klimatizáciou, balkónom alebo terasou, telefónom, SAT TV, DVD, bezdrôtovým pripojením na internet, trezorom, minibarom, vlastným sociálnym zariadením, kúpeľňou so sušičom na vlasy, županom, WiFi za poplatok. Na vyžiadanie sú k dispozícii bungalovy, rodinné izby, luxusné suity alebo vily s vlastným bazénom.

Stravovanie

Polpenzia - bohaté švédske stoly (väčšina ovocia a zeleniny pochádza z biofarmy Grecotel’s Agreco Farm).

Naše hodnotenie: *****

Adresa Hotela

www.amirandes.com