Hotel Calypso Beach

Popis

Hotel Calypso beach je postavený priamo na piesočnatej pláži s prekrásnym výhľadom na modré Egejské more. Nachádza sa iba 12 km od mesta Rhodos a 2 km od centra Faliraki.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, lobby bar, snack bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, ležadlá a slnečníky pri bazéne aj na pláži, šmykľavky, tenis, večerný program, parkovisko, minigolf, volejbal, futbalové ihrisko, stolný tenis, SPA centrum, masáže, fitnes, sauna, mini market, amfiteáter, konferenčná miestnosť, animácie. Za poplatok: WiFi, vodné športy na pláži.

Ubytovanie:
elegantne zariadené klimatizované (1.6.-30.9.) 2–lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy, SAT-TV, telefón, rádio, chladnička, balkón. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
****

Naše hodnotenie:
****: hotel vhodný na relaxáciu a užívanie si vzácnych chvíľ života, a to buď pri bazéne s krásnym výhľadom alebo priamo pri pláži. Tak isto je vhodný pre ľudí túžiacich spoznávať kultúru, keďže neďaleké mesto Rhodos je plné pamiatok a atrakcií. Pre mladých ľudí poskytuje centrum Faliraki množstvo nočnej zábavy.