Hotel Concorde De Luxe Resort

Popis

Hotel Concorde De Luxe Resort sa nachádza na kľudnom mieste v letovisku Lara. Obchodíky, reštaurácie a bary sa nachádzajú len 200 m od hotela v letovisku Kundu. Piramo pri hoteli sa nachádza autobusová zastávka a vzdialenosť od letiska je 10 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia,wifi, 6 á la carte reštaurácií, bary, snack bar, bar pri bazéne, bar na pláži, konferenčná sála, vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, animácie, tobogány, detské ihrisko, miniklub, kanoe, vodné bicykle, windsurfing, fitness, tenis, plážový volejbal, basketbal, šípky, stolný tenis, vodná gymnastika, aerobik, vodné pólo, bowling,minigolf, futbal,  kaviareň, minimarket,  lehátka, slnečníky a uterkáky na pláží a pri bazéne zdarma. Služby za poplatok: spa centrum, vodné športy na pláži, biliard, elektronické hry, masáže.

Ubytovanie:
luxusne zariadené, klimatizované, dvojlôžkové izby, s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha/vaňa, WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, trezor, balkón, minibar, detská postielka na vyžiadanie zdarma. Možnosť ubytovania v mezonetových  rodinných izbách 3-5 osôb, majú rovnaké vybavenie ako štandartné izby a 2 kúpeľne.

Stravovanie:
ULTRA ALL INCLUSIVE
raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie,  káva, čaj, koláčiky, ovocie, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej a zahraničnej výroby počas dňa. Presný opis ULTRA ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: vynikajúci hotel splní očakávania naročných klientov a množstvo športových a iných aktivít poteší malých aj veľkých dovolenkárov.