Hotel Meteora

Popis

Poloha

hotel sa nachádza v kľudnej severnej časti strediska, približne 250 m od aquaparku.

Popis

príjemný hotel s rodinnou atmosférou, veľmi jednoducho a účelne zariadený. Od severnej piesočnatej pláže je vzdialený cca 300 m. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Veľmi príjemný rodinný hotel vhodný pre menej náročných klientov všetkých vekových kategórií.

Ubytovanie

2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, zariadené pekným nábytkom, sprcha/WC, SAT-TV, chladnička, rýchlovarná kanvica, balkón. Rodinné izby pre 3-4 osoby - 3-lôžkové izby s prístelkou, resp. dve 2-lôžkové izby (2 miestnosti), sprcha/WC, SAT-TV, chladnička, rýchlovarná kanvica, balkón. Rodinné izby musia byť obsadené 3-mi plne platiacimi osobami.

Strava

bez stravy, možnosť doobjednať raňajky.

Sport

vodné športy na pláži, šmykľavky – južná pláž, občerstvenie. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Stredisko ponúka aj aquapark, tenisové kurty, plážové ihriská, školu kitesurfingu, prenájom bicyklov. Na pláži je možnosť za poplatok si prenajať vodné bicykle, vodné lyže, windsurfing, jazdu na vodnom banáne. Súčasťou strediska sú aj diskotéky, reštaurácie, bary a folklórny program.