Shangri-Las Villingili Resort & Spa

Popis

Perex

Luxusný rezort na ostrove Villingili v prírodnom prostredí obklopený figovníkmi, palmami a tromi lagúnami, je rajom na zemi. Pre milovníkov golfu je k dispozícii 9-jamkové golfové ihrisko.

Vybavenie a služby hotela

Healt club s procedúrami.

Pláž

Biela piesočná pláž dlhá 2 km obkolesuje ostrov s malebnými lagúnami s úžasnou tyrkysovou vodou. Ležadlá s slnečníky na pláži bez poplatku.

Poloha

Na najjužnejšom ostrove Addu atolu, pri pobreží Ekvádoru. Transfer z medzinárodného letiska Male-Velana 70 minút na letisko Gan a následne 8 min loďou na ostrov Villingili.

Ubytovanie

132 viliek kúpeľňa s vaňou, sprchou, príslušenstvom, sušič vlasov, klimatizácia, iPod dokovacia stanica, TV s plochou obrazovkou,Wi-Fi, DVD, telefón, trezor, kávovar,záhrada s bazénom. Pool Villa (cca 133m2) s bazénikom, Deluxe Pool Villa (cca 189m2), rovnaké vybavenie s oddelenou obýv.časťou, Beach Villa (cca 189m2) bližšie k pláži, Family Beach Villa (cca 224m2) s dvoma spálňami, Water Villa (cca 166 m2), Tree House Villa (cca 218 m2)je 3m nad zemou, bazén a terasa.

Celková cena zahŕňa

Letecká doprava z/do Viedne, 7x ubytovanie s raňajkami, transfery letisko-hotel-letisko, asistencia zástupcu miestneho partnera.

Celková cena nezahŕňa

Servisné poplatky 450 EUR.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov.

Pre deti

Detský klub Cool Zone (4-12r.) od9:00-17:00, opatrovanie detí.

Reštaurácie

Javvu (medzinárodná), komplex reštaurácií, Dr. Ali´s (regionálna kuchyňa, juhočínska, arabská), Fashala Lounge-kulinárske špeciality, Manzaru bar.

Izby