Hotel Kolymbia Sun

Popis

Poloha

250 m od pláže, v blízkosti taverien a obchodov v stredisku Kolymbia.

Vybavanie

Hotel: vstupná hala s recepciou, trezory na prenájom za poplatok, TV salón, internet , bazén s oddelenou časťou pre deti (slnečníky a ležadlá zdarma), bar pri bazéne, vnútorná a vonkajšia reštaurácia, dvakrát do mesiaca sa koná grécky večer s barbeque a živou hudbou, v areáli hotela k dispozícii volejbalové ihrisko a stolný tenis. V blízkosti hotela sú turistické obchody, lekáreň, lokálne zastávky autobusov premávajúcich do hlavného mesta Rodos. Izby: dvojlôžkové s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy, telefónom, TV, chladničkou, klimatizáciou (v cene), balkónom alebo terasou, Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch a na izbách zdarma, internetový kút za poplatok, možnosť káblového pripojenia zdarma.

Stravovanie

all inclusive – raňajky, obed, večera formou bufetových stolov, nealkoholické nápoje, čaj, káva, lokálne víno, alkoholické nápoje miestnej výroby, čapované pivo, sendviče, syrové koláče, šunkové slané koláčiky, pizza. Pre mladomanželov na privítanie fľaša vína a ovocie na izbe.

Šport a zábava

Pláž: štrkovo-piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora je súčasťou nádherného zálivu, v strede ktorého je stredisko vodných športov (banán, kolesá, padák, vodné lyže, skútre, vodné bicykle), slnečníky a ležadlá sú na pláži za poplatok, na pláži sa nachádza taverna, bar, WC, sprchy.

Naše hodnotenie

Hotel s príjemnou rodinnou atmosférou a ideálnou polohou ponúka all inclusive program v gréckom štýle, vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel bol nedávno zrekonštruovaný a uspokojí aj stredne náročného klienta.

Doprava

letecká