Playa Sol SPA Hotel

Popis

Popis hotela

Hosťom je k dispozícii recepcia, reštaurácia, bar, snack bar pri bazéne El Pirata, Wi-Fi v hotelovej hale (30 min. zadarmo), kaderníctvo, obchod so suvenírmi, zmenáreň, lekár, práčovňa a služba stráženia detí. V areáli hotela sa nachádza vonkajší bazén s 2 vírivkami, bazén so šmýkačkami a detský bazén. Ležadlá sú pri bazéne poskytované zdarma, na pláži za poplatok a plážové uteráky za depozit. V hoteli sa nachádza SPA & Wellness centrum Acquaplaya (za poplatok), na športové vyžitie slúži fitnescentrum, futbal, tenis a za poplatok vodné športy na pláži. Hosťom je k dispozícii petang, shuffle board, lukostreľba, minigolf, stolný tenis a pre najmenších je tu miniklub Delfi. O zábavu a voľnočasové aktivity počas dňa sa starajú animátori Klubu Markíza v spolupráci s medzinárodným animačným tímom.

Stredisko

Obľúbený rodinný hotel s kvalitnými službami je obklopený rozľahlými záhradami a nachádza sa pri krásnej plážovej promenáde, asi 1,6 km od golfového areálu Playa Serena. Centrum mestečka Roquetas de Mar je vzdialené 6 km a letisko v Almeríi 40 km.

Ubytovanie

V komfortných dvojlôžkových izbách s možnosťou 1-2 prísteliek. Izby sú vybavené kúpeľňou s WC a sušičom na vlasy, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom a všetky majú balkón alebo terasu.

Doplňujúce informácie

Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

Naše hodnotenie

****

Klub Markíza

Hotel je zaradený do siete KM.

Stravovanie

All Inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, občerstvenie počas dňa vo forme snackov a tapas, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj.