Hotel Tintyava

Popis

Obľúbený rekonštruovaný hotel sa nachádza v centrálnej časti letoviska uprostred zelene a v blízkosti kultúrneho a spoločenského diania i vyhľadávaného komplexu verejne prístupných bazénov. Rodinný hotel je vzdialený približne 150 m od pláže.

Vybavenie:

vstupná hala s recepciou, trezor, reštaurácia s veľkou terasou, denný bar, kaviareň, zmenáreň, stolný tenis, biliard, obchodíky, klimatizovaná piváreň, bazén a detské ihrisko. Pred hotelom je strážené parkovisko.

Ubytovanie:

2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, SAT – TV, telefón, mini bar, kúpeľňa (sprcha / WC), balkón alebo terasa. Klimatizácia na izbe za poplatok.

Stravovanie:

ALL INCLUSIVE Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Súčasťou systému ALL INCLUSIVE sú medzi raňajkami, obedom a večerou ľahké občerstvenie, čaj, káva, ovocie, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný opis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória: ***

Hodnotenie CK: ****

Medzi klientami obľúbený hotel, do ktorého sa opätovne vracajú, aby tu znovu zažili dovolenku bohatú a pestrú na športový i spoločenský nočný život. Odporúčame ako náš tip!