Hotel Sea Star Beau Rivage

Popis

Poloha

Hotelový komplex s príjemnou atmosférou sa nachádza asi 20 minút od letiska v okrajovej časti starého centra Hurghady, v časti Dahar, s možnosťami nákupov a kaviarňami.

Vybavanie

Hotel má vstupnú halu s recepciou, bankomat, trezor na recepcii (zdarma), hlavnú reštauráciu, taliansku a rybiu á la carte reštauráciu, niekoľko barov, kaviareň s panoramatickou terasou s výhľadom na bazény a more, diskotéku, čajovňu a orientálny kútik, dva bazény s oddelenou detskou časťou. V hoteli je za poplatok lekár, salón krásy, minigolf, obchodíky so suvenírmi, biliard, boccia, fitnes, aqua aerobik, lekcie tanca. V ponuke je aj stolný tenis, squash, volejbal a futbal. Slnečníky, ležadlá a osušky sú pri bazéne zdarma. Počas celého dňa sa konajú bohaté animačné programy.

Ubytovanie

Klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (pevné resp. rozkladacie lôžko) majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor, minibar (za poplatok), balkón alebo terasu.

Stravovanie

All inclusive.

All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov v hlavnej reštaurácii El Khayam, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v čase určenom hotelom, káva, čaj, zmrzlina pre deti. Športové aktivity: squash, volejbal, futbal, stolný tenis.

Pre deti

Miniklub pre deti (4 r. – 14 r.), postieľka, bazén, stolička, menu, ihrisko, animácie.

Pláž

Hotel sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Pláž má pozvoľný vstup do mora a ponúka veľký výber vodných športov za poplatok. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži zdarma.