Hotel Side Star Beach

Popis

Popis strediska

Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora iba cca 65 km vyne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apolónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, byé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. V blízkosti Side je známe antické mesto Aspendos s nádhernyfiteátrom. Stredisko je známe upravenyiesočnatylážami s pozvoľnytupom do mora a modernyotelmi s kvalitnylužbami. V Side sa nachádza množstvo reštaurácií, barov, diskoték, obchodov, tureckyár i prístav. Odporúčame všetkykovytegóriám i rodinám s deťmi. V širšom okolí sa nachádzajú strediská Çolakli, Evrenseki a Kizilagac.

Ubytovanie

Vzdialenosti pláž 20 m centrum 1 km nákupné možnosti 100 m letisko 65 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky jednolôžkové izby (za príplatok) rodinné izby, izby pre handicapovanyinfov CK) TV/SAT, telefón trezor (za poplatok) klimatizácia, minibar vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón kanvica na prípravu čaju a kávy Vybavenie hotela vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 2 á la carte reštaurácie bary (lobby, pool, beach, snack a disco) vonkajší a vnútornyén, detskyén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) sauna, turecké kúpele, masáže (za poplatok) fitness centrum WiFi pripojenie v spoločnyriestoroch zdarma obchodík so suvenírmi lekárska služba (za poplatok) kaderníctvo a kozmetika práčovňa a čistiareň (za poplatok)

Pláž

vlastná piesočnatá pláž ocenená „Modrou vlajkou“ ležadlá a slnečníky (zdarma)

Šport a zábava

denné a večerné animácie pre deti a dospelyinidisco detskyb vodná gymnastika, aerobic, vodné pólo tenis, plážovyejbal, stolnyis, šípky detské ihrisko vodné športy na pláži, biliard, masáže (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Košice trvanie letu 2 hod. 20 min transfer cca 2,5 hod.

Výlety

Pamukkale - vápencové terasy, antické mesto Hierapolis a ručne tkané koberce. Večerné Side - mešita, večera, plavba loďou po rieke Manavgat, možnosť nákupov. Perge - Aspendos - Kursunlu - antické mestá, prírodná rezervácia a nádherné vodopády Kursunlu. Zelenyňon - priehrada na rieke Manavgat, plavba loďou, kúpanie. Delfinárium - unikátne vystúpenie delfínov s možnosťou plávania s delfínmi.

Naša mienka

Hotel s tradične kvalitnylužbami vyššej úrovne a s množstvom stálych klientov. Vynikajúca poloha priamo pri pláži a krásnej prímorskej promenáde, ktorá vás zavedie až do historickej časti Side. Hotel sľubuje príjemnyolenkovyax aj náročnejším klientom.