Hotel Oba Star

Popis

Poloha

zrekonštruovaný hotel je iba 100 m od pláže a 2,5 km od centra Alanye. Pláž pred hotelom je udržiavaná.

Popis hotela

Turecko, Alanya, Hotel OBA STAR: hlavná reštaurácia, a’la carte reštaurácia, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, tobogán pre deti i dospelých, pool bar a plážový bar, sauna, fitness, turecké kúpele, miniklub pre deti, internetové pripojenie a Wi -Fi zadarmo. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo.

Ubytovanie

v štandardných klimatizovaných 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, SAT -TV, trezor ako aj Wi- Fi pripojenie sú zahrnuté v cene. Minibar je naplnený nealko nápojmi pri príchode. Všetky izby majú balkón. Hotel disponuje izbou pre vozíčkarov.

Stravovanie

ultra all inclusive v hoteli a na pláži. Raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne a niektoré importované nápoje počas 24 hod., popoludňajšie občerstvenie, zmrzlina (2x týždenne), káva, čaj, neskorá večera a nočný snack formou minibufetu. Na pláži sa podávajú nealko nápoje a pivo od 10:00 do 18:00 hod.

Šport a zábava

v rámci ultra all inclusive služieb sú zadarmo turecké kúpele, sauna, fitness, stolný tenis, šípky. Hotel usporadúva animačné programy pre dospelých a deti, miniklub pre deti do 12 r. Ostatné aktivity (biliard, vodné športy na pláži, masáže a iné) sú za poplatok. Bohaté možnosti večernej zábavy v centre Alanye, nákupy, fakultatívne výlety.

Internetová adresa

www.obastarhotel.com