Hilton Ras Al Khaimah Resort & SPA

Popis

Popis

Najkrajší hotelový komplex v Ras Al Khaimah sa nachádza priamo na krásnej a dlhej piesočnatej pláži pri Perzskom zálive. Hotel je vhodnou voľbou i pre veľmi náročnú klientelu vyžadujúcu bezchybné služby. Odporúčame ho aj rodinám s deťmi.

Vzdialenosť

- vzdialenosť od pláže: pri pláži - vzdialenosť od letiska: 90 km - vzdialenosť od centra: 7 km - vzdialenosť od nákupných možností: 7 km

Ubytovanie

- luxusná dvojlôžková izba s možnosťou 1 prístelky, individuálne nastaviteľná klimatizácia, LCD televízor so satelitným príjmom, trezor, minibar, pripojenie na internet (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s vaňou, sušič vlasov, WC)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, reštaurácie a bary, obchodná arkáda, lekáreň, niekoľko bazénov, detské ihrisko, šmykľavka, miniklub, konferenčná miestnosť, business centrum, kaderníctvo, Duty Free Shop

Pláž

- Piesočnatá, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo

Šport a zábava zadarmo

- posilňovňa, sauna, nepravidelné animácie

Šport a zábava za príplatok

- masáže, kúpele, golfové ihrisko (cca 15 min od hotela), vodné športy na pláži

Stravovanie v cene

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Stravovanie za príplatok

All Inclusive: 12:00 - 24:00, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických nápojov a alkoholických nápojov podľa ponuky hotela. Je možné čerpať na miestach a v čase určenom hotelom.