Hotel Mirage

Popis

Poloha

hotel je situovaný cca 200 m od centra v tichšej zóne.

Popis

3-poschodový hotel pozostáva z dvoch budov, je zariadený pekným, novým nábytkom. Pláž piesočnatá, cca 50 m– severná, cca 350 m– južná, obidve priestranné s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Novší hotel s príjemnou rodinnou atmosférou je vhodný pre stredne náročných klientov všetkých vekových kategórií.

Ubytovanie

je zabezpečené v izbách a apartmánoch. IZBY - klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek, SAT-TV, chladnička, sprcha/WC, balkón, detská postieľka na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet). APAR-TMÁNY pre 4 až 5 osôb – majú dve miestnosti – spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby a 1 prístelkou. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie (sprcha/WC), TV, chladničku a balkón. Apartmány musia byť obsadené minimálne 4-mi plne platiacimi osobami.

Strava

ALL INCLUSIVE

Sport

vodné športy pri bazéne, resp. na pláži, šmykľavky – južná pláž, občerstvenie. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Stredisko ponúka aj aquapark, tenisové kurty, plážové ihriská, školu kitesurfingu, prenájom bicyklov. Na pláži je možnosť za poplatok si prenajať vodné bicykle, vodné lyže, windsurfing, jazdu na vodnom banáne. Súčasťou strediska sú aj diskotéky, reštaurácie, bary a folklórny program.