Hotel Hilton Abu Dhabi

Popis

Poloha

Priamo na promenáde Abu Dhabi Corniche s výhľadom na more a Emirates Palace, len 10min. chôdze od nákupného centra Marina Mall s množstvom obchodov, kaviarní, reštaurácií. 350m dlhá piesočnatá pláž s hotelovým beach klubom je pohodlne dostupná podchodom a od hotela je oddelená len pobrežnou komunikáciou. Letisko v Dubaji je vzdialené približne 160 km.

Vybavanie

Obľúbený hotel siete Hilton ponúka ubytovanie v 327 izbách a suitách. K vybaveniu hotela patrí 12 reštaurácií (s medzinárodnou, talianskou, mexickou,libanonskou kuchyňou), plážová reštaurácia Vasco´s s výhľadom na more, viaceré bary, kaviareň, nočný klub, jazz club, wellness centrum, kaderník, obchodíky. V beach bare na pláži sú k dispozícii 3 bazény s terasou (ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú bez poplatku), beach bar, centrum vodných športov. ŠPORT A ZÁBAVA: v cene: fitnescentrum, 2 tenisové dvorce, 2 klimatizované squashové dvorce, plážový volejbal. Za poplatok: požičovňa tenisových a squashových rakiet a loptičiek, aerobik, masáže a rôzne procedúry v spa centre, vodné športy, golf. Večerné animačné programy, živá hudba.

Ubytovanie

Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, kúpacími plášťami a papučami, fénom, SAT-TV, pripojením na internet (za poplatok), klimatizáciou, minibarom, trezorom, varnou kanvicou, žehličkou. Ďalšie kategórie: izby s výhľadom na more, executive suity s executive službami.

Stravovanie

Raňajky formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doobjednať polpenziu alebo plnú penziu.

Pre deti

Detský klub (4-14 rokov), bazén, ihrisko, babysitter servis (za poplatok).