Hotel Gracia

Popis

Poloha

hotel je situovaný v severnej časti letoviska Primorsko, neďaleko hotela Mirage.

Popis

moderne vybavený rodinný hotel s príjemnou atmosférou. Niekoľko kilometrov dlhá, priestranná severná piesočnatá pláž je vzdialená iba cca 100 m, na južnú pláž je to približne 10 minút chôdze a do centra strediska iba 5 minút. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok. Klientom je k dispozícii bazén hotela Mirage.

Ubytovanie

je zabezpečené v izbách a apartmánoch. IZBY - klimatizované 2-lôžkové s možnosťou až 2 prísteliek, resp. 3-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, sprcha, WC, chladnička, TV, balkón, detská postieľka na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet). APARTMÁNY pre 4 až 5 osôb – majú dve miestnosti – spálňu s manželskou posteľou a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby a 1 prístelkou. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie (sprcha/WC), TV, chladničku a balkón. Apartmány musia byť obsadené minimálne 4-mi plne platiacimi osobami.

Strava

raňajky – bufet v hoteli Mirage, možnosť doobjednať večere v hoteli Mirage.

Sport

vodné športy na pláži, šmykľavky na južnej pláži, občerstvenie. Na konci severnej pláže sa nachádza nudistická pláž. Stredisko ponúka aj aquapark, tenisové kurty, futbalové, basketbalové a plážové ihriská, školu kitesurfingu, prenájom bicyklov. Na pláži je možnosť za poplatok si prenajať vodné bicykle, vodné lyže, windsurfing, jazdu na vodnom banáne. Súčasťou strediska sú aj diskotéky, reštaurácie, bary a folklórny program.