Hotel Doubletree By Hilton

Popis

Nedávno rekonštruovaný luxusný hotel sa nachádza v krásnom prostredí, obkolesený zeleňou. Na pláži, kde Vás odvezie hotelový minivláčik, máte k dispozícii slneční a dve ležadlá na izbu ZADARMO.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, lobby bar s WiFi, snack bar, bar na pláži, nočný club „Apollo“, vonkajší bazén, bar pri bazéne, vnútorný bazén, detský bazén s tobogánom, detské ihrisko, detský klub, stolný tenis, fitnes centrum, sauna, jacuzzi, animačný program, strážené parkovisko. Za poplatok: a lá carte reštaurácia, trezor, konferenčná miestnosť, masáže, biliard.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha/WC), sušič na vlasy, minibar, SAT-TV, telefón, WiFi, trezor a balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje. Presný opis All Inclusive dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****
moderný komplex s kvalitnými službami je ideálnym miestom pre odpočinok a relax pre Vás a aj pre celú Vašu rodinu. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.