Hotel The Three Corners Sea Beach Resort

Popis

Stredisko

Three Corners Triton Sea Beach je postavený iba 10 km od medzinárodného letiska v Marsa Alam a strediska Port Ghalib v chránenej oblasti RED ISLA ND BAY . Nachádza sa priamo pri širokej pieskovej pláži so vstupom do mora po koraloch (odporúčame obuv do vody) alebo po pontónovom moste zakončenom rebríkom.

Popis hotela

Hotel postavený v tropickej záhrade pozostáva z jednopodlažných budov a bazénového komplexu s 1 hlavným bazénom, 2 detskými bazénmi (uteráky, slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch a na pláži k dispozícii zdarma) a vodnými šmýkačkami. V areáli hotela sa nachádza wellness centrum (jacuzzi, parný kúpeľ, sauna, masáže), fitnescentrum, pool bar, lobby bar, bar na pláži. Pre deti (4-12 rokov) je vyhradený Trixie Kids Club otvorený 7 dní v týždni s bohatou ponukou zábavných programov. Hlavná hotelová reštaurácia ponúka široký sortiment vynikajúcich a kvalitných jedál domácej a medzinárodnej kuchyne (tematické večere). Na pláži je k dispozícii Oriental Beach Restaurant. Pripojenie na internet je možné v lobby hotela za poplatok. K vybaveniu hotela patrí práčovňa, 14 obchodíkov so suvenírmi a bankomat. Na športové vyžitie slúži plážový volejbal, šípky, boccia, stolný tenis, biliard, vodné športy - potápanie a šnorchlovanie. O zábavu detí a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Ubytovanie

V komfortných 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky alebo v rodinných izbách (na vyžiadanie). Izby sú vybavené TV, klimatizáciou, telefónom, mini barom, balkónom alebo terasou.

Stravovanie

All inclusive – raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov.

Naše hodnotenie: ****

Adresa Hotela

www.threecorners.com