Hotel Apollo Beach

Popis

Poloha

Obľúbený hotelový komplex, pozostávajúci z dvoch budov, sa rozprestiera priamo na pláži v udržiavanej záhrade, v pokojnejšej časti strediska Faliraki. Hlavné mesto Rodos, vzdialené len 14 km, je dostupné miestnou autobusovou linkou.

Vybavanie

Hotel má vstupnú halu s recepciou, internet a Wi-Fi za poplatok, spoločenskú miestnosť s TV, reštauráciu, hlavný bar, snack bar, konferenčnú miestnosť, kaderníctvo, malú nákupnú pasáž, saunu, masáže (za       poplatok), veľký olympijský bazén s barom, terasu na slnenie s ležadlami a slnečníkmi (zdarma), tenisové kurty, stolný tenis. Kvalitné wellness centrum a fitnes vo vedľajšom hoteli Apollo Blue Palace, dostupnom cez hotelovú záhradu. Hotel pravidelne organizuje zábavné večery, raz do týždňa sa koná grécky večer so živou hudbou.

Ubytovanie

Moderne zariadené klimatizované (15.6.-30.9.) dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, rádio, trezor (za poplatok), chladničku a balkón. Všetky izby majú balkón s bočným výhľadom na more.

Stravovanie

Polpenzia – raňajky a večere podávané formou bohatého bufetu. Možnosť priplatiť si all inclusive, ktorý zahŕňa: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby.

Pre deti

Postieľka, stolička, bazén, ihrisko s preliezačkami, opatrovanie detí za poplatok.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, plážové uteráky zdarma. Na pláži je bohatá ponuka vodných športov ako vodné skútre, lyže, parasailing, banán.