LTI Akassia Beach Suite

Popis

Popis

Veľmi pekný hotel s jedinečnou atmosférou sa nachádza v pokojnej oblasti Marsa Alam, priamo pri krásnej piesočnatej pláži. Hotel je klientmi obľúbený a vyhľadávaný najmä vďaka vysokej úrovni ponúkaných služieb a aquaparku s niekoľkými bazénmi, toboganmi a šmykľavkami, ktorý sa nachádza vedľa hotelového areálu. Odporúčame klientom všetkých vekových kategórií, najmä milovníkom vodných radovánok a šnorchlovania. Hotel uspokojí i náročnejšiu klientelu. Do aquaparku majú klienti hotela vstup zadarmo. Môžu využiť reštauráciu sesterského hotela Club Calimera Akassia okrem tematickej reštaurácie La Vista.Hotel neakceptuje osoby mladšie ako 12 rokov.

Vzdialenosť

- pláže 0 m - letiska 39 km - centra 26 km - nákupných možností 26 km

Ubytovanie

- dvojlôžková izba Superior, individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar (naplnenie za poplatok), trezor (zadarmo), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, WC), Wi-Fi pripojenie na izbe (za poplatok),balkón alebo terasa Za príplatok izba Superior s výhľadom na more (dvojlôžková izba) rodinná izba Deluxe (2 spálne, možnosť 1 prístelky)

Zariadenie hotela

- vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, tématická reštaurácia v aquaparku (1x za pobyt/zadarmo, nutná rezervácia), a la carte reštaurácia (medzinárodná a rybia/za poplatok), niekoľko barov, Wi - Fi pripojenie narecepcii (zadarmo), internetový kútik (za poplatok), zmenáreň, obchodná arkáda, 5 bazénov (2 v zime vyhrievané, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo), detské ihrisko (v hoteli Club Calimera Akassia)

Pláž

- piesočnatá (vstup do mora cez 2 móla, k dispozícii je aj piesočný vstup - lagúna), ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo, plážový bar

Šport a zábava zadarmo

- animačné a večerné programy, tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, biliard (1 hodina/pobyt), plážový volejbal, fitness, vonkajšia vírivka

Šport a zábava za príplatok

- biliard, salón krásy, sauna, masáže, potápanie, štvorkolky, požičovňa bicyklov, jazda na koni/ťave

Stravovanie v cene

ALL INCLUSIVE: 10:00 - 24:00, je možné čerpať vo vybraných priestoroch hotela, zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických (filtrovaná káva, postmixové nápoje) a alkoholických nápojov miestnej výroby.