Hotel Alva Donna Belek

Popis

Poloha

Zrekonštruovaný hotel sa nachádza v tichšej časti Beleku, v oblasti Bogazkent. V okolí sa nachádza niekoľko golfových ihrísk. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú približne 50 m od hotela, do väčšej turistickej oblasti Belek je to približne 10 km. Od letiska je hotel vzdialený 40 km. Do centra Antalye s nákupnými možnosťami a turistickými atrakciami je to cca 50 km.

Vybavanie

Hotel pozostávajúci z viacerých budov má k dispozícii vstupnú halu s recepciou, hlavnú reštauráciu, 5 á la carte reštaurácií (niektoré za poplatok), niekoľko barov, konferenčnú miestnosť, internetovú kaviareň (za poplatok), Wi-Fi (v areáli hotela zdarma), fitnes, saunu a turecké kúpele. Za poplatok sú k dispozícii procedúry v SPA centre, kaderníctvo, herňa, bowling a počítačové hry. V areáli hotela sa nachádza niekoľko bazénov, z toho jeden hlavný bazén, jeden bazén so šmýkačkami, 2 detské bazény, vnútorný bazén, ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú zdarma. Animačný tím organizuje počas dňa veľké množstvo športových a večer zábavných programov.

Ubytovanie

Komfortne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, klimatizáciu (centrálne riadenú), telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný zadarmo), kávový a čajový set, Wi-Fi pripojenie a balkón. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii na vyžiadanie rodinné izby pozostávajúce z dvoch miestností prepojených dverami a s jednou kúpeľňou.

Stravovanie

Ultra all inclusive.

Ultra All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, 3 á la carte reštaurácie, počas dňa rôzne snacky v niekoľkých snack baroch, v čase vyhradenom hotelom káva, čaj a koláče, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Športové aktivity: fitnes, plážový volejbal, aerobic, boccia, tenis, stolný tenis, biliard, šípky, minigolf, turecké kúpele a sauna.

Pre deti

Miniclub (4 r. – 12 r.), detská spálňa, herňa, reštaurácia, 2 bazény, šmýkačky, vnútorný bazén, ihrisko, stolička a postieľka.

Pláž

Rozsiahla piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora aj s mólom je situovaná hneď pri hoteli. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové uteráky sú k dispozícii zadarmo. Vodné nemotorové športy na pláži, ako napr. kanoe, vodný bicykel a windsurfing (len s licenciou) sú zadarmo, ostatné motorové športy a individuálna škola surfovania sú za poplatok.