Club Eloro

Popis

Popis

Taliansko / Sicília / Noto Marina. Hotel Club Eloro sa nachádza na juhovýchodnom pobreží ostrova v Noto Marina, priamo pri pláži so zlatým pieskom. Táto oblasť patrí k najobľúbenejším oblastiam Sicílie, svojim hosťom ponúka zároveň krásne pláže aj dostupnosť historických pamiatok. Vzhľadom na pokojnejšiu lokalitu môžeme odporučiť nielen rodinám s deťmi, ktoré ocenia hotelový miniklub, ale aj klientom všetkých vekových kategórií, ktorí hľadajú pekné kúpanie, súkromie a možnosť prechádzok. V pešej vzdialenosti od hotela nájdete niekoľko ďalších piesočnatých pláží mimo hlavnej turistickej oblasť.Upozornění: Pobytová taxa 1,50 €/osoba/deň, splatná v hotovosti v mieste pobytu (deti do 14 rokov poplatok neplatia)

Vzdialenosť

pláže: pri pláži, letiska: 75 km, centra: 7 km (Noto), nákupních možností: 100 m

Ubytovanie

Štandardná izba- centrálna klimatizácia, telefón, TV, chladnička (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor (na recepcii zadarmo), balkón alebo terasa. Ubytování za příplatek- Izba s výhľadom na more

Zariadenie hotela

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 bary, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), obchod so suvenírmi, kaderníctvo, bazén s oddelenou časťou pre deti (ležadlá zadarmo), miniklub (v období 16. 6. - 15. 9 .)

Pláž

piesočnatá, ležadlá a slnečníky (zadarmo, neplatí pre 1.a 2. rad ležadiel)

Šport a zábava zadarmo

animačné programy, večerné programy (v období 16. 6.-15. 9.), 2 tenisové kurty, stolný tenis, boccia, plážový volejbal

Šport a zábava za príplatok

salón krásy

Stravovanie v cene

Plná penzia plus: raňajky, obedy a večere formou bufetu (počas obeda a večere neobmedzené množstvo vody a vína).

Stravovanie za príplatok

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov. Možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.