Hotel Side Crown Palace

Popis

Hotel Side Crown Palace s príjemnou atmosférou, ktorý sa nachádza v oblasti Side, je obklopený pohorím Taurus. Na krásnu piesočnatú pláž s krištáľovo čistým morom , ktorá je od hotela vzdialená cca 400 m, premáva kyvadlová doprava zdarma. Centrum Side s množstvom obchodov, bazárov, kaviarní a reštaurácií je vzdialené 8 km a medzinárodné letisko Antalya 65 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia s terasou, lobby bar, TV kútik, obchodíky, minimarket, 3 reštaurácie á la carte (osmanská, stredomorská, talianska) – 1x za týždeň zdarma, snack reštaurácie, cukráreň, bary, bazény, vnútorný bazén, detský bazén, aquapark s 2 toboganmi, bar na pláži, fitnes, stolný tenis, vodná gymnastika, aerobik, plážový volejbal, basketbal, SPA centrum, turecký kúpeľ, sauna, jacuzzi, animácie pre deti aj dospelých, amfiteáter, miniklub, detské ihrisko, parkovisko. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma. Plážové uteráky zdarma. WiFi v hoteli zdarma. Za poplatok: kaderníctvo, masáže, biliard, stráženie detí, herňa, bowling, lekár, práčovňa, vodné športy na pláži.

Ubytovanie:
moderne zariadené 2-lôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha, WC), sušič na vlasy, trezor zdarma, minibar (nealko nápoje denne zdarma), telefón, SAT–TV, balkón.

Stravovanie:
ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Presný popis dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****+: krásny nový luxusný rezort s areálom cca 10 000 m2, pestrou paletou služieb na vynikajúcej úrovni a milým personálom zaručí nezabudnuteľnú dovolenku aj pre náročnejších klientov. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, pre páry, aj pre rodiny s deťmi.

Oficiálna stránka:
www.sidecrownhotels.com