Hotel Yunona

Popis

Naše hodnotenie:

Kvalitný hotel vďaka svojej výhodnej polohe umožňuje ľahký prístup ku všetkému, čo živé mesto ponúka. Blízka dostupnosť centra zaručuje široké možnosti dennej i nočnej zábavy. Vhodný je na aktívne ako aj pasívne strávenú dovolenku. Hotel má výborné hodnotenia.

Poloha a popis:

Moderný hotel obklopený udržiavanou zeleňou sa nachádza 150 metrov od pláže v centre najobľúbenejšieho letoviska Slnečné Pobrežie, ktoré ponúka bohaté možnosti zábavy. V okolí nájdete množstvo obchodov, barov a reštaurácií. Od letiska je vzdialený 30 km. K vybaveniu 3-poschodového zrekonštruovaného hotela patrí vstupná hala s recepciou (trezor za poplatok), zmenáreň, úschovňa batožín, reštaurácia, bar, TV miestnosť a Wi-Fi pripojenie (zdarma). K dispozícii je vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou (uteráky pri bazéne za depozit), detské ihrisko, pre klientov s individuálnou dopravou parkovisko za poplatok.

Ubytovanie:

Priestranné klimatizované 2- lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené kúpeľňou s WC, TV/SAT, telefónom, chladničkou. Každá izba má balkón. Pre rodiny s deťmi má hotel k dispozícii detské postieľky. Maximálne obsadenie: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 2+1+1, 3+0+1, izba 2+2: 2+2+1, 3+1+0.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu zahŕňa raňajky, obedy a večere. Počas dňa ľahké občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v čase a na miestach určených hotelom. V cene nie sú zahrnuté všetky dovozové nápoje, víno a pivo vo fľašiach aj miestnej výroby. Podrobnejší rozpis all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.

Pláž:

Piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, kde ležadlá a slnečníky sú za poplatok. Na krásnej , širokej pláži nájdete pestrú ponuku najzábavnejších vodných športov a plážových barov s občerstvením.

Oficiálna trieda: ***