Magriv

Popis

Obľúbený trojhviezdičkový hotel Magriv sa nachádza v časti Bellariva, len 3 km od centra mesta známeho mesta Rimini. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza množstvo barov a nákupných či zábavných možností. Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená 350 m od pláže.

Vybavenie:
recepcia, reštaurácia, bar, výťah, WiFi pripojenie na internet vo verejných priestoroch, záhrada, detské ihrisko, úschovňa batožiny. Za poplatok: klimatizácia 5€/noc, detská postieľka 5€/noc, parkovisko 5€/noc.

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, klimatizácia za poplatok, WiFi pripojenie na internet, satelitná TV, samostatná kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom alebo vaňou, trezor, balkón.

Stravovanie:
Hotel sa ponúka s polpenziou alebo s All Inclusive za príplatok. V rámci All Inclusive je plážový set zdarma, plná penzia, rovnako aj nápoje počas jedál - pol litra vody a štvrť litra vína na osobu v cene. Presný popis dostanete v hoteli po príchode na recepcii. Raňajky formou bufetu, večere výberom z menu so zeleninovým bufetom.

Oficiálna kategória:
***

Naše hodnotenie:
***: Príjemný hotel Magriv je vyhľadávaný najmä vďaka svojej atraktívnej polohe neďaleko známeho centra strediska Rimini a nádhernej piesočnatej pláže. Tento hotel odporúčame či už mladým párom, alebo aj rodinám s deťmi.