Tac Premier Hotel & Spa

Popis

Popis strediska

Známe stredisko sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 120 km od Antalye, na vye Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska neodmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Pre túto oblasť sú typické banánové plantáže a citrusové háje. Alanya je rušné mesto i turistické stredisko s bohatyčnyivotom zároveň. Nájdete tu piesočnaté i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivyúčinkami a nespočetné množstvo hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. Alanyi dominuje starobylá pevnosť, ktorá sa tynad morom. Práve z tohto miesta sa návštevníkom naskytne fantastickyľad na známu Kleopatra Beach či malebnyístav. Neopakovateľnú atmosféru si vychutnáte pri prechádzke starystom i pri nakupovaní v orientálnom bazáre. Na svoje si príde každydiny s deťmi, milovníci histórie aj návštevníci, ktorí vyhľadávajú rušnú zábavu a športové vyžitie. V širšom okolí sa nachádzajú strediská Okurcalar, Avsallar a Konakli.

Ubytovanie

dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvochprísteliekTV/SATklimatizáciatrezor (za poplatok)vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasybalkón Vzdialenosti pláž 100 mcentrum 0 mnákupné možnosti 0 mletisko 125 km Vybavenie hotela vstupná hala s recepcioulobby bar, WiFi v lobby (zdarma)reštaurácia s vnútorny vonkajším posedenímbar pri bazéne a na teraseTV kútikturecké kúpele, sauna, fitness centrummasáže (za poplatok)vonkajší bazén s oddelenou časťou pre detilekárska služba (za poplatok)rôzne obchodyinternet (za poplatok)kaderníctvo (za poplatok)

Stravovanie

All inclusive.

Pláž

piesočnatá pláž s hrubším pieskomležadlá a slnečníky (za poplatok)plážový bufet (nie je súčasťou all inclusive)

Šport a zábava

kúpeľné centrum (turecké kúpele, sauna, parná sauna)fitness centrumvonkajší bazén s oddelenou časťou pre detitenisové kurty (1,5 km od hotela)stolný tenisbasketbalové a minifutbalové ihriskoanimačné programy (v najvyššej sezóne)vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava, Sliač, Košicetrvanie letu 2 hod. 20 min.transfer cca 3 hod.

Výlety

Pamukkale – vápencové terasy, antické mesto Hierapolis a ručne tkané koberce. Večerné Side – mešita, večera, plavba loďou po rieke Manavgat, možnosť nákupov. Perge-Aspendos - Side – antické mestá, možnosť nákupu výrobkov zo zlata. Zelený kanyon – priehrada na rieke Manavgat, plavba loďou, kúpanie. Delfinárium – unikátne vystúpenie delfínov s možnosťou plávania s delfínmi.

Naša mienka

Obľúbený hotel s kvalitnými službami vhodný pre klientov vyhľadávajúcich rušnejší život spojený s možnosťou nákupov.