Roc Barlovento

Popis

Poloha

Ideálna poloha na širokej piesočnatej pláži, cca 1 km od centra Varadera. Transfer z medzinárodného letiska vo Varadere trvá približne 30 min.

Vybavanie

Obľúbený hotel s množstvom stálych klientov pod španielskym vedením ponúka spolu 296 izieb. Hostia majú k dispozícii prijímaciu halu s recepciou, lobby bar (24 h), hlavnú bufetovú reštauráciu, 3 a la carte reštaurácie (nutná rezervácia vopred), bar na pláži, obchodíky, 2 bazény, vírivku, ležadlá a slnečníky zdarma aj na pláži, za osušky sa skladá kaucia. ŠPORT A ZÁBAVA: V cene podľa dostupnosti biliard, šípky, požičovňa bicyklov, fitnes, futbal, kajaky, katamarány (denne 1h na osobu), tenis (kurt aj s umelým osvetlením), stolný tenis, volejbal, windsurfing. Za poplatok: kuželky, jazdectvo, parasailing a potápanie (v blízkosti hotela). Animačný program, večer tematické zábavné programy.

Ubytovanie

Príjemne zariadené štandardné izby s príslušenstvom, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, SAT TV, chladničkou, trezorom na prenájom, francúzskym balkónom.

Stravovanie

ALL INCLUSIVE: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, večere možné aj a la carte (nutná rezervácia vopred), občerstvenie počas dňa, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 24 h.