Atmosphere Kanifushi

Popis

Poloha

Severne od hl. mesta Male na ostrove Lhaviyani s dĺžkou ca 2 km a šírkou 90 m čaká na Vás malebný raj obkolesený bielymi piesočnatými plážami a nádhernou tyrkisovou vodou s bohatou tropickou vegentáciou. Neďaleký koralový útes patrí k najkrajším potápačským lokalitám, je rajom pre milovníkov šnorchlovania. Transfer na letisko ca 30 min.      

Vybavanie

Novo vybudovaný komplex s interérovým dizajnom čistých tvarov v duchu purizmu, príjemne kontrastuje s bohatou vegetáciou. Pomerne rozsiahla rozloha ostrova poskytuje dostatok možností pre tých, ktorí hľadajú pohodu a relax. K vybaveniu patrí hlavná reštaurácia s  Live-Cooking-Station a medzinárodnou kuchyňou, ďalšia reštaurácia s ázijskou kuchyňou, gril a barbecue, dva bary z toho jeden poolbar pri bazéne, kde ponúkajú denne chladené nápoje a čerstvé snacky. Do okolitej prírody súelegantne včlenené dva bazény so sladkou vodou, jeden z nich s oddelenou časťou pre deti. Detský klub (4-12r.)Bezplatný prístup na internet WLAN na celom ostrove. Za poplatok 24-hodinový in-villa-dining service (možnosť objednať jedlo do viliek). K dispozícii je hotelový lekár. Ďalšie služby v rámci športových aktiví sú motorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Potápanie pri blízkom korlaovom útese (vzdial. cca 100 m); premávajú pravidelne ráno a podvečer lode (potreb.rezervácia vopred). 

Ubytovanie

150 viliek na západnej strane ostrova je zariadených v tradičnom ako i modernom štýle, rozloha 100 m2 (vnútorná a k tomu vonk. plocha), sedenie s gaučom, kúpeľňa s vonkajšou časťou, vaňa s perličkovým kúpeľom, fén, župan, sprcha, príslušenstvo. TV surround-syst., DVD, CD prehr., telefón, iPod®-stanica, klimatizácia, strop.ventilátor, varná kanvica na kávu/čaj, minibar, sejf. Na vyžiadanie a za príplatok sú možné ďalšie typy ubytovania: pre rodinu Family Sunset vilka pre 2 dosp. a 2 deti;Sunset Junior Suite vilka s rozlohou 132 m2, majú väčšiu vzdialenosť medzi jednotl. vilkami  a to zabezpečuje väčšie súkromie; alebo Sunset Pool vila s rozlohou 192 m2, kt. má väšiu terasu a priv. bazén v záhradke a sú situované v prednej časti ostrova.     

Stravovanie

All Inclusive

All Inclusive

V hlavnej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy, večere sú formou bohatého bufetu, čiastočne aj výber z menu, 1x za pobyt je možné menu v á la carte reštaurácii so špecialitami tzv. "Fine Dining Menu" (potrebné objednať vopred). V cene je bohatá ponuka čerstvých štiav, vody, alkoholické nápoje, pivo, víno, softdrinky počas dňa aj v Pool bare, čaj/káva, pečivo v Coffee Shope. Medzi 09.30-24.30 k disp. liehoviny, vína, sekt a miestne koktaily; v minibare nealko, pivo, víno, vody, slané snacky (2 x denne dopĺňané).V cene: biliard, windsurfing, jazda na katamaráne, šnorchlovanie.