Hotel Anitas Beach

Popis

Poloha

hotel sa nachádza v oblasti Konakli, 12 km od Alanye. Od centra Konakli je vzdialený asi 3 km, od letisku v Antalyi 120 km.

Popis

hotelový komplex sa nachádza v pokojnej časti letoviska Konakli priamo pri privátnej piesočnato – kamienkovej pláži (možnosť výskytu kamenných platní pri vstupe) a vlastným mólom. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zdarma.

Vybavenie

vstupná hala s recepciou, vonkajšia a vnútorná reštaurácia, 2 bary, rokovacia miestnosť, minimarket, kaderníctvo, práčovňa. Bazén pre dospelých a detský bazén, fitness centrum, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, pre deti miniklub, Spa centrum s relaxačnou miestnosťou, animačný tím.

Ubytovanie

komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prísteľky sú klimatizované, majú TV, telefón, vlastné sociálne zariadenie (sprcha/WC), minibar, sučiť na vlasy, trezor (za príplatok) a balkón. Rodinné izby majú 2 samostatné miestnosti.

Strava

ALL INCLUSIVE

Sport

fitness centrum, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, turecké kúpele, sauna, mini klub pre deti, Denné a večerné animačné programy pre deti i dospelých. Za poplatok masáže, kaderníctvo.

Allinclusive

raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov 10:00 - 24:00 miestne nealkoholické a alkoholické nápoje snack, popoludňajšia káva polievka o polnoci slnečníky a ležadlá pri bazéne i na pláži turecké kúpele, sauna, fitness