Hotel Serenity Makadi Beach

Popis

Poloha

Hotel postavený v maurskom štýle je situovaný v rozľahlej záhrade sa nachádza v zálive Makadi Bay približne 36 km od centra Hurghady. V susednom hoteli Serenity Makadi Fun City je novovybudovaný rozľahlý aquapark a Luna Park (vstup za poplatok).

Vybavanie

Hotel má vstupnú halu s recepciou, obchodíky so suvenírmi, zmenáreň, internetovú kaviareň (za poplatok), Wi-Fi pripojenie v priestoroch loby baru (zdarma), hlavnú reštauráciu, reštauráciu na pláži, 4 á la carte reštaurácie (orientálna, talianska, čínska a rybia), bary, shisha bar, diskotéku, komplex bazénov (2 s morskou vodou), slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne zdarma. K dispozícii sú: fitnes, sauna, parný kúpeľ, salón krásy, tenisové kurty, masáže, minigolf, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, hotelové animačné a večerné programy.

Ubytovanie

Klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (pevné resp. rozkladacie lôžko) majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, rýchlovarnú kanvicu na kávu a čaj, telefón, minibar (za poplatok), trezor, balkón alebo terasu. K dispozícií sú aj rodinné izby (rozľahlá miestnosť so štyrmi lôžkami).

Stravovanie

All inclusive.

All Inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii Mona Lisa, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj, snack a zmrzlina v hotelom určenom čase. Vybrané športové aktivity.

Pre deti

Miniklub pre deti (5 r. - 12 r.), postieľka, stolička, bazén, ihrisko, aquapark (za poplatok).

Pláž

Hotel má dlhú piesočnatú pláž s koralovým útesom a podložím. Slnečníky, ležadlá a osušky sú na pláži zdarma. vstup do more je cez mólo. Odporúčame obuv do vody. Pláž je ideálna šnorchlovanie. Vodné športy a služby potápačského centra (za poplatok).