Hotel Marhaba Resort

Popis

Tento obľúbený hotelový komplex pozostáva s troch častí (Marhaba, Marhaba Club a pavilóny Neptune), leží uprostred rozľahlej palmovej záhrady, neďaleko od centra Sousse.

LOKALIZÁCIA:

2 km od centra Sousse, 23 km od letiska v Monastire

PLÁŽ:

priamo na pláži, piesočnatá pláž, pozvoľný vstup do mora

MOŽNÉ VYUŽITIE:

vstupná hala s recepciou a zmenáreň, 2 reštaurácie, bar na recepcii, vonkajší a vnútorný bazén, snack bar pri bazéne a na pláži, reštaurácia a la carte (za poplatok), maurská kaviareň, wifi v priestoroch recepcie, obchod so suvenírmi, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, diskotéka, lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži, trezor na recepcii (za poplatok)

UBYTOVANIE:

klimatizované dvojlôžkové izby so sociálny zariadením, telefón, TV/SAT a minibar (za poplatok), balkón s výhľadom na more alebo do záhrady možnosť 1 - 2 prísteliek

STRAVOVANIE:

All inclusive

VÝHODY:

Vďaka svojej polohe v čarovnej záhrade a na pláži, animačným programom a výbornej kuchyni je vhodným miestom na strávenie aktívnej dovolenky pre všetky vekové kategórie. Hotel doporučujeme aj náročnejším klientom.

DETI:

detský bazén, detský bazén, niekoľko bazénov so šmýkačkami, bohaté animačné programy

ŠPORT:

bazény, minigolf, stolný tenis, bohatý animačný program, za poplatok 8 tenisových kurtov, biliard, sauna, squash, fitness, masáže, maurské kúpele, vodné športy na pláži

NAŠE HODNOTENIE: ****