Hotel Alba

Popis

Poloha

Komplex sa nachádza v pokojnom stredisku na pobreží Pašmanského kanála, neďaleko od centra mestečka Sv. Filip i Jakov, dostupného krátkou prechádzkou po prímorskej promenáde s obchodíkmi a reštauráciami.

Vybavanie hotela

Príjemný areál pozostávajúci z hotela a apartmánov je postavený v radovej zástavbe, pod magistrálou obkolesený upravenou mediteránskou zeleňou. Každý rad je špecifický s jedným druhom apartmánov. Apartmány majú samostatnú recepciu (trezor za poplatok). V hoteli je reštaurácia a aperitív bar. Športové vyžitie: tenisové kurty.

Popis ubytovania

Hotel: Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vkusne a účelne zariadené, majú kúpeľňu s WC, balkón. Štúdiá: pozostávajú z jednej miestnosti s 2 lôžkami a prístelky, majú kompletne zariadenú malú kuchynskú linku, kúpeľňu s WC a balkón. Izby i štúdiá sú orientované na parkovisko alebo morskú stranu.

Stravovanie

Izby: Polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Štúdiá: individuálne, možnosť doplatku raňajok a večerí.

Pre deti

Postieľka (na vyžiadanie za poplatok), ihrisko, animácie.

Pláž

Štrkovo-skalnatá pláž sa nachádza 50 - 100 m od apartmánov a piesočnatá pláž asi 500 m za mestečkom v kempe. Na pláži je možnosť vodných športov, ihrisko na plážový volejbal, ležadlá a slnečníky za poplatok.