Barut Kemer

Popis

Krásny hotel ležiaci priamo na pláži  sa nachádza nedaleko obchodnéha centra Kemer, len 600 m. Medzinárodné letisko v Antalyi je od hotela vzdialené 55 km.

Vybavenie:
Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 5 a la carte reštaurácií (ázijská, talianska, turecká, rybia, pizzeria), 4 bary (lobby bar, bar pri bazéne, vitamin bar a nočný klub), vonkajší a vnútorný bazén, bazén s 3 toboganmi, slnečníky a ležadlá na pláži a pri bazéne zadarmo, plážové osušky, sauna, hamam, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, mini golf,   kino, Mini klub, animačné programy, amfiteáter, fitnes centrum,WiFi. Za poplatok : služby lekára, práčovňa, vodné športy na pláži, biliard, stráženie detí, kaderník, služby fotografa, škola potápania.

Ubytovanie:
klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek. Kúpeľňa (sprcha/vaňa a WC), telefón, SAT-TV, WiFi, mini bar, trezor, sušič na vlasy, kanvica a balkón.

Stravovanie:
ULTRA ALL INCLUSIVE
Raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov. Počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky. Miestne a niektoré importované alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa. Presný rozpis dostanete v hoteli.

Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Hotel Barut Kemer je vhodný pre rodiny a deťmi ako aj pre páry. Uspokojí potreby aj najnáročnejších klientov. Hotel poskytuje kvalitný servis a pokojnú atmosféru, ktorá je vhodná na oddych a relax.