Hotel Tylissos Beach

Popis

Kapacita: 70 izieb

Opis ubytovania:

Hotel má výbornú polohu – je situovaný na okraji mesta Ierapetra, od pieskovo-kamienkovej pláže ho oddeľuje len cesta. Celému hotelu dominuje biela a svetlé pastelové farby. Z terasy pred hotelom sa ponúka krásny výhľad na otvorené more a zapadajúce slnko, zadnú časť hotelového areálu vypĺňajú bazény a záhrada. Do mesta sa po pobrežnej promenáde dostanete krátkou prechádzkou, ktorú vám spríjemnia zhovorčiví obchodníci s ponukou rôznych tovarov či vône jedál z reštaurácií a taverien.

Vybavenie / Šport / Zábava:

Priestranná vstupná hala s recepciou, lobby bar s vnútorným i vonkajším sedením, s TV/SAT, vnútorná reštaurácia, bazén pre dospelých, samostatný detský bazén, WiFi zadarmo. Nechýba bar pri bazéne s celodennou ponukou chutných nápojov. V budove sú dva výťahy, k dispozícii je biliard, spoločenské hry, malá knižnica. Pre športuchtivých sú hneď vedľa hotela tenisové kurty (nepatria hotelu, sú za poplatok) a menšie futbalové ihrisko. Na pláži je možnosť zahrať si plážový volejbal. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne zadarmo.

Ubytovanie:

2-lôžkové izby, zariadené v pastelových farbách, majú kúpeľňu (sprcha alebo vaňa/WC, fén), telefón, chladničku, trezor (za poplatok), TV/SAT, balkón. Z balkónov je výhľad na bazén či záhradu, priamy alebo bočný výhľad na more. Všetky izby majú centrálnu klimatizáciu, detská postieľka je na vyžiadanie zadarmo.

Stravovanie:

Polpenzia formou bufetu.

Náš názor:

Vhodný pre všetkých, ktorí na dovolenke ocenia blízkosť pláže – na krok opaľovanie a plávanie a zároveň na skok mesto s jeho lákadlami. Nezabudnuteľný výhľad na všadeprítomné more a farebný západ slnka